DOPŘÁVÁME ZÁKAZNÍKŮM PERFEKTNÍ RANDE S VAŠÍM PRODUKTEM

Díky marketingu přinášíme zákazníkům nezapomenutelné zážitky s vašimi produkty, dáváme o nich vědět online a zvyšujeme povědomí o vaší značce.

Šetříme vámi vynakládané úsilí při propagaci produktu, staráme se o váš budget a tvoříme efektivní marketingová řešení. Podporujeme tak vaše prodeje, brand image a přidáváme real feels do vašeho proma.

DÍKY NÁM SE ZAMILUJÍ PRÁVĚ DO VAŠÍ ZNAČKY

NEJDŘÍV VÁS
TROCHU STALKUJEME

Aby se zákazník zamiloval právě do vás, vžijeme se do vaší značky a produktu. Zkoumáme esenci, vizi a styl vaší propagace. To vše online i offline.

POTOM TROCHU
STALKUJEME ZÁKAZNÍKY

Analyzujeme vašeho zákazníka. Pitváme jejich potřeby, tužby a vzorce chování. Zkoumáme také vaši konkurenci a identifikujeme možné příležitosti na trhu.

ULOVÍME VÁM
TEN NEJLEPŠÍ MATCH

Krátkodobé cíle kampaně přizpůsobujeme vašim dlouhodobým vizím. Aktivity propojujeme s vaší již existující komunikací a marketingovou strategií.

JSME VÁŠ PARŤÁK
NA LOV ZÁKAZNÍKŮ

Dali jsme dohromady hvězdný marketingový tým, který tvoří ideální kombinaci dovedností, znalostí a talentu k rozvoji efektivních propagačních řešení pro vás a perfektní produktovou kampaň pro vaše zákazníky.

NECHÁME VAŠE
PRODUKTY ZAZÁŘIT

Tvoříme kompletní marketingové kampaně na míru a vždy plné reálných emocí. Bereme vašeho zákazníka na nezapomenutelné, zábavné a pohlcující dobrodružství s vaším produktem a posilujeme tak povědomí o vaší značce.

DÁME O VÁS
DOOPRAVDY VĚDĚT

Využíváme nové technologie k inovacím v promotion a rychlé reakci na změny trhu. V digitálním světe zveme a sdílíme. Vytváříme přirozený rozruch okolo vaší značky, který máte chuť sdílet taky.

JE ČAS POZVAT
ZÁKAZNÍKY NA RANDE

Vytváříme pohlcující svět speciálně pro vašeho zákazníka. Společně s naším pravidelně školeným týmem promotérů a brand ambasadorů se pro vás umíme postarat i o ty nejmenší detaily.

PŘIMĚJEME VAŠE
EX AGENTURY ŽÁRLIT

Komunikujeme se zbytkem světa skrze strategicky volené typy marketingových kanálů tak, aby se zpráva dostala k vašim cílovým zákazníkům. Analyzujeme vaši kampaň a pracujeme na neustálém zlepšování.

PROTOŽE NAKUPOVÁNÍ JE JAKO RANDĚNÍ

Ať už se nákup odehraje v kamenném obchodě, na promo akci, na mobilu nebo na počítači, měl by Vašemu zákazníkovi nabídnout takové rande, o kterém bude mluvit ještě několik dní.CHCI
PERFEKTNÍ RANDE

 • EMOCE ŘÍDÍ ROZHODOVÁNÍ
  95%
  95%*
  lidského rozhodování řídí podvědomí a podvědomí
  řídí emoce. Proto lidé velmi často jednají iracionálně.
  Emoce, které přidáváme do kampaní, je tedy jen vylepší.
 • NAŽIVO JE VŠECHNO LEPŠÍ
  87%
  87%*
  nákupů provádí lidé na základě impulzivního rozhodnutí.
  Impulsy k nám přicházejí skrze smysly a stimulovat
  všechny smysly najednou můžete jen offline.
  Fyzický kontakt zákazníka se značkou proto vždy vede
  k navýšení prodejů.

NAŠE SLUŽBY

Kreativní
koncepty

Kreativní řešení, efektivní koncepty a inovativní marketingové kampaně k maximalizaci ROI a optimálnímu využití vašeho budgetu.

Digitální
podpora

Roztroubíme vaše offline aktivity s pomocí online nástrojů. Využíváme k tomu omnichannel přístup, čímž zvýšíme povědomí o produktech i samotný prodej.

Propagace
prodeje

Realizujeme zážitkové retail a brand aktivace, efektivní roadshow, proma v místě prodeje i eventy k svedení vašich zákazníků.

Sampling

Nová virtuální řešení, zkušení brand ambasadoři a promotéři zajišťují excelentní prezentaci značky.

Retail
design

Tvoříme design, vizualizace a produkce POS/POP, pop-up a e-commerce pozicí, kterými pozastavujeme zákazníka během jednotlivých fází nákupu.

Strategické
inovace

Přinášíme chytrý mix technologií, příležitostí v digitálu a smyslový marketing k digitalizaci a inovacím v retailu.

Zákaznické
soutěže

Naše chytré aktivace a nové formáty jsou tvořeny pro efektivní analogově-digitální zážitek k nakopnutí prodejů.

Funkční
obsah

Produkujeme autentický audiovizuální obsah k podpoře aktivací, k většímu sdílení i k získání pozornosti zákazníka napříč mnoha různými kanály.

Nechte nás pro vaše zákazníky naplánovat tak perfektní rande, že bude hračka s nimi budovat silný a dlouhotrvající vztah.

KONTAKT
managing director

Magdalena Matýšková
Managing director

  +420 602 321 405

  matyskova@ppmfactum.cz

to top